ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА МИРНЕ!!!

Дата: 21.11.2022 10:45

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Вилківської міської територіальної громади.
  У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії 22.11.2022 року з 10:00 по 17:00 у с.Мирне по вул. Велика вул., Виноградна вул., Водний пров., Дачна, Дружби вул., Квіткова вул, Колгоспна вул., Миру вул., Нова вул., Новоселів вул., Одеська вул., Перемоги вул., Першотравнева вул., пров. Центральний, Садова, Садовий пров., Свободи пров., Сонячна вул. та 22.11.2022 року з 10:00 по 17:00 у с.Новомиколаївка по вул. 8-го Березня вул., Виноградна вул., Дунайська вул., Зелена вул., Космонавтів вул., Мирна вул., Молодіжна вул., Паркова вул., Політехників вул., Садова вул.