Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу ХIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 21.11.2022 10:55
Кількість переглядів: 60

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.10.2022  № 1/2288-22 «Про проведення ХІІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» 12 листопада 2022 року відбувся ІІ (міський) етап XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Конкурс був проведений з метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, піднесення престижу української мови і літератури серед  учнівської молоді, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.

Учасниками І (шкільному) етапі Конкурсу стали 165 учнів 5-11 класів із 6 закладів загальної середньої освіти.

У ІІ (міському) етапі Конкурсу брали участь 52 учня із 6 закладів загальної середньої освіти, які виконували завдання з української мови в письмовій формі, підготовленими КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Більшість учасників ІІ (міського) етапу Конкурсу продемонстрували належний рівень знань з життя та творчості Тараса Григоровича Шевченка. 

 

Список

учнів - переможців ІІ (міського) етапу

ХIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

І місце

Вилківський ОЗО:

  1. Голубова Марія Дмитрівна – учениця 6 класу;

  2. Мякушина Анастасія Дмитрівна – учениця 7 класу;

  3. Попова Анастасія Євгенівна – учениця 8 класу;

  4. Жмуд Віктор Олексійович – учень 8 класу;

  5. Тихонова Владислава Володимирівна – учениця 9 класу;

  6. Сагайдачна Марія Юріївна – учениця 10 класу;

  7. Шевель Ольга Олександрівна – учениця 10 класу.

Вилківський ЗЗСО №2:

  1. Пробняк Матвій Іванович – учень 7 класу; 

  2. Половцева Марія Олегівна – учениця 11 класу.

Десантненський ЗЗСО:

  1. Осадча Марія Миколаївна – учениця 6 класу.

Мирнівський ЗЗСО:

  1. Шавловська Анна Сергіївна – учениця 10 класу.

Новомиколаївський ЗЗСО:

  1. Бабенко Еліна Аркадіївна – учениця 5 класу;

  2. Шатрару Інна Сергіївна – учениця 6 класу;

  3. Гуцул Олена Денисівна – учениця 9 класу.

Приморський ЗЗСО:

  1. Бондаренко Яна Олегівна – учениця 9 класу;

  2. Іванов Андрій Дмитрович – учень 9 класу.

 

ІІ місце

Вилківський ОЗО:

  1. Чичеринда Орина Олегівна – учениця 7 класу;

  2. Чемпаєш Олександра Дмитрівна – учениця 9 класу;

  3. Титаренко Дар’я Євгенівна – учениця 10 класу;

  4. Валюга Ірина Володимирівна – учениця 10 класу.

Вилківський ЗЗСО №2:

  1. Нахаба Варвара Сергіївна – учениця 6 класу Вилківського ЗЗСО №2;

  2. Зайцев Максим Георгійович – учень 8 класу;

  3. Щербакова Юлія Олександрівна – учениця 9 класу;

  4. Тіпакова Ганна Геннадіївна – учениця 11 класу.

 

Десантненський ЗЗСО:

  1. Балковенко Катерина Михайлівна – учениця 5 класу;

  2. Осадча Ельвіра Миколаївна – учениця 5 класу;

  3. Матлах Артем Валерійович – учень 6 класу;

  4. Григоренко Юлія Максимівна – учениця 9 класу.

Мирнівський ЗЗСО:

  1. Масленников Даніїл Євгенович – учень 11 класу.

Новомиколаївський ЗЗСО:

  1. Гуцул Дар’я Денисівна – учениця 8 класу.

Приморський  ЗЗСО:

  1. Тарасова Ганна Русланівна – учениця 6 класу;

  2. Константинова Рима Володимирівна – учениця 7 класу;

  3. Цвікова Юлія Олегівна – учениця 10 класу.
     

ІІІ місце

Вилківський ОЗО:

  1. Кердівари Данил Васильович – учень 5 класу;

  2. Каражова Ангеліна Денисівна – учениця 6 класу;

  3. Зубкова Парасковія Олександрівна – учениця 6 класу;

  4. Смирна Владислава Олександрівна – учениця 11 класу.

Вилківський ЗЗСО №2:

  1. Мелешко-Процепова Соломія Ярославівна – учениця 5 класу;

  2. Матрашак Роман Віталійович – учень 5 класу;

  3. Мусат Богдан Станіславович – учень 6 класу;

  4. Чернеженко Марія Романівна – учениця 6 класу;

  5. Сімаков Максим Сергійович – учень 9 класу;

  6. Когут Марк Максимович – учень 10 класу.

Десантненський ЗЗСО:

  1. Мишалова Ольга Іванівна – учениця 7 класу;

  2. Мишалова Ксенія Ігорівна – учениця 8 класу.

Мирнівський ЗЗСО:

  1. Кабанцева Софія Олександрівна – учениця 9 класу.

Приморський ЗЗСО:

  1. Волкова Марина Анатоліївна – учениця 8 класу;

  2. Логвінов Олександр Вадимович – учень 8 класу.

 

Відділ освіти Вилківської міської ради висловлює щиру вдячність керівникам, педагогам за якісну підготовку учнів. Бажаємо Вам міцного здоров’я, терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх учнів, а переможцям – невичерпної наснаги та нових творчих звершень у майбутньому!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь