Нарада директорів закладів освіти Вилківської міської ради 30.11.2022 року

Дата: 30.11.2022 16:25

Сьогодні, 30 листопада 2022 року, Відділом освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради проведено нараду керівників закладів освіти з запрошенням голів первинних профспілкових організацій. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, які регламентують роботу закладів освіти на кінець І семестру 2022/2023 н.р. в умовах воєнного стану та екстренних відключень електроенергії. До уваги присутніх було доведено інформацію щодо створення "Класу безпеки" у 2022 році на базі Вилківського ЗЗСО 2, підведено підсумки проведення інвентаризації в закладах освіти, надано аналіз використання освітньої субвенції у 2022 році. Спеціалісти Відділу освіти озвучили питання щодо зарахування та відрахування дітей із закладів освіти в умовах війни ( Філімончук О.В), про атестацію та підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти в умовах війни ( Чичеринда І.С) , про організацію діяльності закладів освіти та захисту законних прав працівників ( Чичеринда І.С)

Алла Ярославівна, начальник відділу освіти, подякувала присутнім за роботу з цих складних умовах, запропонувала долучитися до проєктів на підтримку ЗСУ.

Віримо в перемогу! Україна - нація незламних!