Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу XХIІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 06.12.2022 07:54
Кількість переглядів: 71

З метою сприяння утвердженню державного статусу української мови, піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді, виховання поваги до культури і традицій українського 26 листопада 2022 року був проведений ІІ (міський) етап XXIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Учасниками І (шкільного) етапу Конкурсу стали 196 учнів 3-11 класів із 6 ЗЗСО Вилківської міської ради.

У ІІ (міському) етапі Конкурсу брали участь 76 учнів із 6 ЗЗСО Вилківської міської ради, які виконували завдання з української мови в письмовій формі, підготовленими КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Більшість учасників Конкурсу виявили ґрунтовні знання теоретичного матеріалу, продемонстрували вміння користуватися засобами рідної мови, її стилями, а також – знання лексичної, граматичної, синтаксичної  та правописної норм української мови.

Відповідно до протоколів результатів проведення ІІ (міського) етапу ХXІIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможцями визнано таких учнів:

І місце

Вилківський ОЗО:

  1. Полянцев Нікіта Андрійович – учень 4 класу;

  2. Голубова Марія Дмитрівна– учениця 6 класу;

  3. Тихонова Авеліна Володимирівна – учениця 6 класу;

  4. Мякушина Анастасія Дмитрівна – учениця 7 класу;

  5. Чичеринда Орина Олегівна – учениця 7 класу;

  6. Парфьонова Анастасія Євгенівна – учениця 8 класу;

  7. Соловйова Вікторія Сергіївна – учениця 8 класу;

  8. Шаповалова Евеліна Сергіївна – учениця 9 класу;

  9. Дурасова Ірина Борисівна – учениця 10 класу;

  10. Резепа Марина Максимівна – учениця 10 класу;

  11. Валюга Ірина Володимирівна – учениця 11 класу.

Вилківський ЗЗСО №2:

  1. Ушанов Дмитро Олексійович – учень 3 класу;

  2. Синельникова Мілана Сергіївна – учениця 4 класу;

  3. Матрашак Роман Віталійович – учень 5 класу;

  4. Нахаба Варвара Сергіївна – учениця 6 класу;

  5. Пробняк Матвій Іванович – учень 7 класу; 

  6. Сараєв Станислав Олександрович – учень 8 класу;

  7. Кіпарис Ганна Олександрівна – учениця 9 класу;

  8. Тіпакова Ганна Геннадіївна – учениця 11 класу.

Десантненський ЗЗСО:

  1. Дубська Анастасія Миколаївна – учениця 3 класу;

  2. Осадча Вікторія Станіславівна – учениця 3 класу;

  3. Осадча Ельвіра Миколаївна – учениця 5 класу;

  4. Матлах Артем Валерійович – учень 6 класу.

Мирнівський ЗЗСО:

  1. Процюк Іван Іванович – учень 3 класу;

  2. Шавловська Ірина Сергіївна – учениця 4 класу.

ІІ місце

Вилківський ОЗО:

  1. Титаренко Дар’я Євгенівна – учениця 10 класу;

  2. Смирна Владислава Олександрівна – учениця 11 класу.

Вилківський ЗЗСО №2:

  1. Черногузова Єва Вікторівна – учениця 4 класу;

  2. Тарасова Мілана Юріївна – учениця 5 класу;

  3. Сухов Павло Євгенович – учень 5 класу;

  4. Карасьова Анастасія Сергіївна – учениця 6 класу;

  5. Сіларіна Ірина Іванівна – учениця 7 класу;

  6. Зайцев Максим Георгійович – учень 8 класу;

  7. Сімаков Максим Сергійович – учень 9 класу;

  8. Щербакова Юлія Олександрівна – учениця 9 класу;

  9. Зазнобова Анастасія Анатоліївна – учениця 11 класу.

Десантненський ЗЗСО:

  1. Крамар Дар’я Олександрівна – учениця 4 класу;

  2. Степаненко Марія Володимирівна – учениця 5 класу;

  3. Осадча Марія Миколаївна – учениця 6 класу;

  4. Балковенко Дар’я Михайлівна – учениця 9 класу;

  5. Дубська Поліна Миколаївна – учениця 10 класу;

  6. Дубська Тетяна Володимирівна – учениця 11 класу.

Новомиколаївський ЗЗСО:

  1. Бабенко Еліна Аркадіївна – учениця 5 класу;

  2. Гуцул Дар’я Денисівна – учениця 8 класу;

  3. Гуцул Олена Денисівна – учениця 9 класу;

Приморський  ЗЗСО:

  1. Іванов Кирил Дмитрович – учень 3 класу;

  2. Семенченко Іван Степанович – учень 4 класу;

  3. Тарасова Ганна Русланівна – учениця 6 класу;

  4. Цвікова Юлія Олегівна – учениця 10 класу.

ІІІ місце

Вилківський ОЗО:

  1. Руденко Марія Іванівна – учениця 4 класу;

  2. Кердівара Данило Васильович – учень 5 класу;

  3. Молодушкін Артур Олегович – учень 5 класу;

  4. Зубкова Парасковія Олександрівна – учениця 6 класу;

  5. Сталінова Марія Вікторівна – учениця 9 класу;

Вилківський ЗЗСО №2:

  1. Калініна Уляна Вікторівна – учениця 3 класу;

  2. Марінова Вікторія Олександрівна – учениця 3 класу;

  3. Д’якова Ксенія Євгенівна – учениця 10 класу.

Десантненський ЗЗСО:

  1. Бурлаченко Софія Валентинівна – учениця 4 класу;

  2. Матрашак Ангеліна Ігорівна – учениця 6 класу.

Мирнівський ЗЗСО:

  1. Кабанцева Софія Олександрівна – учениця 9 класу;

  2. Шавловська Анна Сергіївна – учениця 10 класу.

Приморський ЗЗСО:

  1. Константинова Анна Володимирівна – учениця 5 класу;

  2. Мазур Тетяна Олексіївна – учениця 5 класу;

  3. Константинова Римма Володимирівна – учениця 7 класу;

  4. Волкова Марина Анатоліївна – учениця 8 класу;

  5. Іванов Андрій Дмитрович – учень 9 класу;

  6. Іванченко Олена Олександрівна – учениця 11 класу.

Новомиколаївський ЗЗСО:

  1. Шатрару Інна Сергіївна – учениця 6 класу;

  2. Шляховенко Софія Романівна – учениця 7 класу.

 

Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає переможців та вчителів, які їх підготували!

Бажаємо надалі сприяти піднесенню престижу української мови, підвищенню рівня загальної мовної культури здобувачів освіти!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь