Вітаємо переможців інтелектуальних змагань серед учнів сільських шкіл Одеської області!

Дата: 07.12.2022 10:26

Підбито підсумки II етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл Одеської області. Серед учнів сільських шкіл регіону за перемогу змагалися: 2 учня з історії (Приморський ЗЗСО), 3 учня з англійської мови (Новомиколаївський ЗЗСО та Приморський ЗЗСО), 1 учень з географії (Приморський ЗЗСО), 3 учня з хімії.

Найкращі результати показали учні Приморського ЗЗСО Вилківської міської ради.

На підставі протоколів спільного засідання журі та оргкомітету II етапу інтелектуальних змагань з базових дисциплін переможцями визначено наступних учнів:

Диплом І ступеня з географії - Логвінов Олександр, учень 8 класу;

Диплом ІІ ступеня з історії - Краснобаєв Михайло, учень 9 класу;

Диплом ІІІ ступеня з історії - Іванченко Олена, учениця 11 класу.

Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає учнів з гідною перемогою! Бажаємо й надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!

Батькам щиро дякуємо за виховання дітей, сприяння їхньому навчанню і розвитку!

Також хочемо привітати вчителів-предметників, які готували учнів-призерів: Комарову Наталю Петрівну, вчителя географії та Комендантову Юлію Антонівну, вчителя історії Приморського ЗЗСО Вилківської міської ради. Висловлюємо Вам щиру вдячність та зичимо, щоб супутниками всіх починань були успіх та удача!