Привітання Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА з Днем енергетика!!!

Дата: 22.12.2022 10:44

Шановні працівники енергетичної галузі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Існують професії, без яких повсякденне та комфортне життя мільйонів людей просто неможливе. Енергетика, у цьому сенсі, є найголовнішою галуззю країни, оскільки забезпечує ефективну роботу промисловості, транспорту та зв’язку, постачає світло, тепло й комфорт у кожну українську оселю.

В сьогоденні часи ваша професія пов’язана з постійним ризиком, небезпекою та вимагає пильності і високих професійних навичок. Саме завдяки вашій сумлінності, відповідальності та оперативному реагуванню на кризові ситуації, які виникають в наслідок дій країни агресора, наші домівки не залишаються без світла довгостроково.

У цей святковий день висловлюємо Вам щиру вдячність за сумлінну працю, високий професіоналізм та бажаємо життєвої наснаги, безаварійної та успішної роботи. Нехай вам завжди світить теплий родинний вогник!

З повагою,

міський голова                                                                                                  Матвій ІВАНОВ