Вітаємо учасників обласного літературного конкурсу «Митці рідного краю», присвяченого 90-річчю заснування Одещини

Дата: 05.01.2023 10:17

З метою залучення учнівської молоді до поглибленого вивчення творчості поетів і письменників рідного краю, формування умінь i навичок літературної та дослідницької діяльності учнівської молоді, підтримки талановитої молоді, Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання у жовтні-листопаді 2022 року в м. Одеса проведено обласний літературний конкурс «Митці рідного краю», присвяченого 90-річчю заснування Одещини.

До участі у конкурсі закладами загальної середньої освіти Вилківської міської ради подано 6 робіт, із них за номінацією «Літературна творчість» - 5 ліричних та прозаїчних творів та за номінацією «Дослідницька робота» - 1 робота.​

За результатами оцінки конкурсних робіт, на підставі рішення журі конкурсу переможцями визначено наступних учнів:

Номінація «Літературна творчість»:

II місце – Тіпакова Ганна Геннадіївна, учениця 11 класу Вилківського ЗЗСО №2. Керівник Касько О.В.;

II місце – Дубська Тетяна Володимирівна, учениця 11 класу Десантненського ЗЗСО. Керівник Дубська М.Д.;

III місце – Гуцул Олена Денисівна, учениця 9 класу Новомиколаївського ЗЗСО.

Керівник Токар Л.О.;

Диплом учасника – Сімаков Максим Сергійович, учень 9 класу Вилківського ЗЗСО №2. Керівник Касько О.В.

Номінація «Дослідницька робота»:

III місце – Тарасова Ксенія Русланівна, учениця 10 класу Приморського ЗЗСО.

Керівник Цвікова С.І.

Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає всіх переможців та учасників конкурсу із здобутоюперемогою! Бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень. Ніколи не зупинятися на досягнутому, а завжди рухатися вперед, прагнути розвиватися і пізнавати все більше. Ми пишаємося Вами!