Звіт про роботу Відділу освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради за 2022 рік та завдання на 2023 рік

Дата: 11.01.2023 16:14

11 січня 2023 року в приміщенні Вилківської міської ради відбулася розширена нарада керівників закладів освіти Вилківської міської ради, в роботі якої взяли участь секретар Вилківської міської ради Лариса Арансон,  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Вилківської міської ради Руслана Полянцева, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної адміністрації Марина Деной, головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної адміністрації Ярославна ПЄНОВА, старости населених пунктів громади, керівники закладів освіти та представники батьківської громадськості.
На онлайн-звязку з нами була експертка шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Інна БІЛИК, яка поділилася практичним досвідом у сфері освіти та анонсувала  вивчення практики Вилківської громади, яка буде описана в практичному пораднику "Оптимізація від А до Я".

Виступаючи з доповіддю перед освітянами та гостями наради, начальник відділу освіти Алла Євтюхова підвела підсумки роботи відділу освіти Вилківської міської ради за 2022 рік та окреслила завдання на 2023 рік.

Відділ освіти Вилківської міської ради висловлює щиру вдячність усім педагогам закладів освіти, керівникам за невтомний труд, батькам - за небайдужість до проблем школи.