Вітаємо переможців та учасників II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук

Дата: 03.03.2023 10:31

Ось і завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проходив протягом січня-березня 2023 року на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти.
II етап Конкурсу-захисту МАН був організований в режимі онлайн з використанням платформи Zoom, програмою якого передбачалося: заочне оцінювання дослідницьких робіт, постерний захист, наукова конференція – діяльність яких  відбувалась покроково.
Цьогоріч учасниками II (обласного) етапу стали 5 учнів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради, які представили на розсуд журі 5 наукових і творчих досліджень.
Школярі Вилківської громади гідно захищали свої доробки і доводили поважним членам журі наукову доцільність одержаних результатів, вели наукові баталії. Відразу ж хочеться відзначити, що учні, вперше презентуючи свої наукові роботи, показали високий рівень захисту науково-дослідницьких робіт: високу культуру мовлення, чіткість і грамотність викладення матеріалу, уміння вести дискусію, дотримання регламенту.
Напружена робота та хвилювання учнів, їх керівників, батьків, учителів залишилися позаду, але горизонти наукової діяльності тільки почали відкриватися перед юними дослідниками.
За результатами ІІ (обласного) етапу Конкурсу-захисту МАН:
диплом I ступеня – Тарасова Ксенія, учениця 10 класу Приморського ЗЗСО. Відділення - Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, секція «Українська література», керівник – Цвікова Світлана Іванівна;
диплом III ступеня – Логвінов Олександр, учень 8 класу Приморського ЗЗСО. Відділення - Екології та аграрних наук, секція «Екологія», керівник – Іванова Віра Миколаївна;

диплом III ступеня – Панов Дмитро, учень 11 класу Вилківського ЗЗСО №2. Відділення - Комп’ютерні науки, секція «Технології програмування», керівник – Олеськів Ольга Овер’янівна;
диплом учасника – Гончарова Аліна, учениця 11 класу Вилківського ОЗО. Відділення - Історія, секція «Історичне краєзнавство», керівник – Овсянникова Олена Вікторівна;
диплом учасника – Сімаков Максим, учень 9 класу Вилківського ЗЗСО №2. Відділення - Комп’ютерні науки, секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», керівник – Олеськів Ольга Овер’янівна.

Нам дуже приємно вітати сьогодні кращих учнів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради, які паралельно зі шкільним навчанням займаються наукою та прославляють нашу громаду на теренах Одеської області.
Звичайно ж отримані результати є спільною працею учнів та їхніх педагогів-наставників. Тому особливу вдячність за високий особистий професіоналізм, за підготовку та гідний виступ учнів у Конкурсі-захисті МАН висловлюємо Овсянниковій Олені Вікторівні, вчителю історії та правознавства Вилківського ОЗО; Олеськів Ользі Овер’янівні, вчителю математики та інформатики Вилківського ЗЗСО №2; Івановій Вірі Миколаївні, вчителю біології, хімії Приморського ЗЗСО та Цвіковій Світлані Іванівні, вчителю української мови та літератури Приморського ЗЗСО.
Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає талановитих учнів та їх керівників! Пишаємося Вами та бажаємо подальших творчих успіхів і здобутків, натхнення і перемог у майбутньому!