Засідання колегії відділу освіти Вилківської міської ради

Дата: 15.03.2023 14:09

15 березня 2023 року в приміщенні Вилківської міської ради відбулося засідання колегії відділу освіти Вилківської міської ради.

Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти Алли ЄВТЮХОВОЇ, за участю Руслани ПОЛЯНЦЕВОЇ, керуючої справами (секретар) виконавчого комітету Вилківської міської ради, Наталі МАРТІЯНОВОЇ, начальника фінансового відділу Вилківської міської ради та директорів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради.
На колегії розглядались актуальні питання розвитку освіти, зокрема:
- про забезпечення рівного доступу дітей до якісної загальної середньої освіти (проєкт оптимізації закладів освіти);
- про стан функціонування офіційних веб-сайтів відділу освіти та закладів освіти;
- про створення умов для розвитку фахової майстерності педагогічних працівників, удосконалення їх професійної майстерності;
- про стан інформатизації освітнього процесу, рівень використання комп’ютерної техніки під час очного та дистанційного навчання;
- про виконання Програми «Про затвердження Програми «Безпечне та якісне харчування в закладах освіти Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області на 2022-2024 роки», затвердженої рішенням XX сесії VIII скликання від 23.02.2022.
Про роботу із зазначених питань інформували:  начальник відділу освіти Вилківської міської ради Алла ЄВТЮХОВА, головний спеціаліст з кадрових питань Інга ЧИЧЕРИНДА, головний спеціаліст Лариса СІМАКОВА.
З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.