ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД!

Дата: 17.03.2023 14:22

З метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 05.10.2022 № 77/ОД «Про організацію виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 03.10.2022 № 883 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році», у січні-лютому 2023 р. відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Попри складну ситуацію в країні, учні закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради змогли підготуватись та гідно виступити.

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

Українська мова та література

ІІІ місце - Шавловська Анна Сергіївна, учениця 10 класу Мирнівського ЗЗСО, керівник Тимошенко О.Б.

диплом учасника - Циганкова Ілона Євгенівна, учениця 9 класу Вилківського ОЗО, учитель Тихонова І.І.

диплом учасника - Галкіна Марія Андріївна, учениця 10 класу Вилківського ОЗО, учитель Тихонова І.І.

Історія

ІII місце - Резепа Марина Максимівна, учениця 10 класу Вилківського ОЗО, учитель Овсянникова О.В.

IIІ місце - Краснобаєв Михайло Сергійович, учень 9 класу Приморського ЗЗСО, учитель  Комендантова Ю.А.

диплом учасника - Гончарова Аліна Ігорівна, учениця 11 класу Вилківського ОЗО, учитель Овсянникова О.В.

Трудове навчання, технології

ІII місце - Білов Михайло Сергійович, учень 9 класу Вилківського ОЗО, учитель Чернеженко Є.Ю.

ІII місце - Молчанова Софія Євгенівна, учениця 10 класу Вилківського ОЗО, учитель Красноход Н.П.

ІII місце - Топтигіна Діана Сергіївна, учениця 10 класу Вилківського ОЗО, учитель Красноход Н.П.

ІII місце - Гладільников Микола Євгенович, учень 11 класу Вилківського ОЗО, учитель Назарова О.О.

диплом учасника - Ізотов Вадим Олександрович, учень 9 класу Вилківського ОЗО, учитель Шаронов В.О.

Географія

диплом учасника - Тарасова Ксенія Русланівна, учениця 10 класу Приморського ЗЗСО, учитель  Комарова Н.П.

Математика

диплом учасника – Овсянников Кирило Владиславович, учень 7 класу Вилківського ОЗО, учитель Іванова П.І.

Біологія

III місце - Іванченко Олена Олександрівна, учениця 11 класу Приморського ЗЗСО, учитель Іванова В.М.

диплом учасника - Коваленко Вікторія Володимирівна, учениця 8 класу Десантненського ЗЗО, учитель Моренко М.Г.

Англійська мова

диплом учасника - Олійникова Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Вилківського ОЗО, учитель Чернобривченко В.І.

диплом учасника - Резепа Марина Максимівна, учениця 10 класу Вилківського ОЗО, учитель Чернобривченко В.І.

Відділ освіти Вилківської міської ради бажає усім нашим обдарованим учням подальшого інтелектуального та творчого росту, великих звершень у майбутньому.

Висловлюємо слова вдячності педагогам за сумлінну працю і бажаємо ще більших успіхів та досягнень.

Велика подяка батькам за виховання у дітей наполегливості та свідомого ставлення до навчання.