30 березня 2023 року в приміщенні Вилківської міської ради відбулися громадські слухання

Дата: 30.03.2023 17:00

Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти Алли ЄВТЮХОВОЇ, за участю Матвія ІВАНОВА, Вилківського міського голови, Лариси АРАНСОН, секретаря Вилківської міської ради, Руслани ПОЛЯНЦЕВОЇ, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Вилківської міської ради, Наталі МАРТІЯНОВОЇ, начальника фінансового відділу Вилківської міської ради, Марини ДЕНОЙ, начальника відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної адміністрації, Ярославни ПЄНОВОЇ, головного спеціаліста відділу освіти, охорони здоров’я, культури, спорту Ізмаїльської районної державної адміністрації, Людмили ШВИДЧЕНКО, депутата Вилківської міської ради VIII скликання, старост населених пунктів Вилківської громади, директорів закладів освіти, голів первинних профспілкових комітетів закладів освіти Вилківської міської ради, представників ЗМІ, педагогічної спільноти та батьківської громадськості.
Обговоривши проєкт вищезазначеного рішення, вислухавши думку громадськості з предмету громадських слухань, за результатами голосування ухвалили винести на розгляд сесії Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області проєкт рішення про оптимізацію ЗЗСО шляхом перепрофілювання (зміни типу), реорганізації та затвердження перспективного плану трансформації мережі (дорожня карта) закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області на 2023-2027 роки:
• Опорний заклад освіти «Вилківський ліцей № 1 з гімназією та початковою школою»;
• Вилківський ліцей № 2 з гімназією та початковою школою»;
• Десантненська гімназія з початковою школою;
• Мирнівська гімназія з початковою школою;
• Новомиколаївська початкова школа з дошкільним підрозділом;
• Приморська гімназія з початковою школою та дошкільним підрозділом.