Пробація в дії. Захист прав та інтересів дітей – пріоритет для всіх!

Дата: 03.04.2023 13:18

Пропагування здорового способу життя, правова просвіта, підвищення рівня поінформованості щодо формування навичок безпечної поведінки, запобігання сімейному неблагополуччю, соціальному сирітству, домашньому насильству і жорстокому поводженню з дітьми – це теми направлені на ресоціалізацію засуджених громадян та постійно обговорюються працівниками органу пробації зі своїми підобліковими. При роботі з неповнолітніми порушниками захист прав дитини, соціально-виховну роботу допомагає здійснити постійний надійний партнер пробації - служба у справах дітей. Зі свого боку, орган пробації завжди приймає активну участь у діяльності служби у справах дітей, а саме, спільних заходах, які спрямовані на забезпечення реалізації прав дітей у Кілійській та Вилківській громадах, а саме: на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток. 30 березня 2023 року під головуванням Кілійського міського голови Вячеслава Чернявського пройшло чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Кілійської міської ради. У роботі комісії також прийняли участь представники Ізмаїльського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області. Під час засідання, згідно порядку денного, були розглянуті питання про доцільність позбавлення батьківських прав; про визначення місця проживання дітей; про продовження функціонування прийомної сім’ї та інші питання щодо соціального захисту дітей з  урахуванням воєнного стану на території нашої держави через повномасштабну військову агресію російської федерації проти України. За результатами рекомендацій членів комісії  Службою у справах дітей Кілійської міської ради були підготовлені проєкти рішень виконавчого комітету Кілійської міської ради.