Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України інформує

Дата: 06.04.2023 14:34

Відділ з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України 07 квітня 2023 року   з  10.00 до 16.00 проводить сеанс «Прямої телефонної лінії» на теми:

1.  «Подолання незадекларованої праці: порядок укладання трудового договору з фізичною особою»;

2. «Працевлаштування за кордоном: існуючі ризики та можливості їх запобігання»;

3. «Що потрібно для того щоб працювати за кордоном».

По телефонах 04840-6-25-52, 0973741562 на запитання роботодавців, найманих працівників відповість  провідний інспектор відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності в Одеській області Південного Міжрегіонального управління Державної служби з питань праці України Сорокін Ігор Борисович.