РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ВИЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 13.04.2023 15:16

Останнім часом,  враховуючи виклики ринку праці щодо зайнятості населення в умовах воєнного стану,  Уряд осучаснив  низку активних програм щодо запровадження економічних стимулів для бізнесу з метою працевлаштування безробітних, сприяння збільшенню зайнятості та зменшенню безробіття.

Саме з метою відпрацювання спільних дій  в напрямку розгортання цих програм на території Вилківської міської територіальної громади відбулася робоча зустріч консультанта роботодавця Кілійського відділу Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості Віти Оспанової з першим заступником Вилківського міського голови Юлією Маріновою  та головним спеціалістом з економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Вилківської міської ради Тетяною Черногор.

Розмова йшла про фінансові механізми підтримки бізнесу шляхом отримання  роботодавцями компенсації за працевлаштування безробітних громадян, про умови отримання ваучеру на навчання, що сприятиме адаптації людей на ринку праці, про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу тощо.

«Червоною ниткою» заходу стала думка про необхідність поєднання зусиль органів місцевого самоврядування і державної служби зайнятості в напрямку здійснення заходів щодо працевлаштування мешканців громади, у тому числі на нові робочі місця.