Вилківська громада в рамках громадської ініціативи Aid 4 Ukraine отримала новий апарат штучної вентиляції легенів «VG70(E) XZZU AEONMED» для КНП "Вилківська міська лікарня"

Дата: 14.04.2023 15:24

13 квітня 2023 р. у КНП «Вилківська міська лікарня» в рамках громадської ініціативи Aid 4 Ukraine відбулась передача нового апарату штучної вентиляції легенів «VG70(E) XZZU AEONMED», отриманого від Асоціації українців Верони Malve di Ucraina (м. Верона, Італія) за фінансової та організаційної підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Мальви Україна» (м. Львів), Асоціації «Movimento per і bambini ODV» (Італія), Фундації «Rosa Pristina» (Італія), компанії Monolith Italia Nord SRL, ГО «Національна рада з охорони здоров’я та безпеки» (НРЗБ) (м. Одеса), ГО «Центр регіональних досліджень» (м. Одеса) та ГО «Rewlding Ukraine» (м. Одеса).

У присутності голови Вилківської міської ради Матвія Іванова апарат ШВЛ прийняв директор міської лікарні Валерій Мінчев. Від імені громадської ініціативи Aid 4 Ukraine апарат ШВЛ передали координатор з питань зовнішньої гуманітарної допомоги ГО«НРЗБ», виконавчий директор Центру регіональних досліджень Ігор Студенников та координатор з питань гуманітарної допомоги ГО«НРЗБ», провідний експерт ГО «Rewlding Ukraine» Олег Дьяков.

Матвій Іванов і Валерій Мінчев висловили щиру вдячність усім організаціям, завдяки яким Центральна районна лікарня отримала таку цінну і потрібну для порятунку життів мешканців громади благодійну допомогу, а також персонально подякували пану Володимиру Бекишу, президенту Асоціації українців Верони Malve di Ucraina та співвласнику компанії Monolith Italia Nord SRL; пану Роману Гойдану, віце-президенту Асоціації українців Верони Malve di Ucraina; пану П'єро Абруцезе, президенту Асоціації «Movimento per і bambini ODV»; пану Енріко Дамері, президенту Фундації «Rosa Pristina»; пані Галині Висоцькій, співвласниці компанії Monolith Italia Nord SRL та іншим італійським благодійникам та українцям, які працювали над отриманням, оформленням та  відправкою апаратів ШВЛ і які щодня присвячують свій час для досягнення нашої спільної мети – Перемоги України над окупантом: Давіде Ґреко, Ірині Шигимаг, Сергію Нестерову, Ігорю Цимбрило, Наталії Созонтовій, Оксані Мацюці, Івану Гойдану, Руслану Нахамко, Ользі Костів.

Вони також подякували голові Національної ради з охорони здоров’я та безпеки Микиті Карпенку, Ігорю Студенникову та Олегу Дьякову за їхні зусилля задля того, щоб Центральна районна лікарня отримала цей апарат ШВЛ.