ЩОДО РОБОТИ МОБІЛЬНИХ КЕЙСІВ

Дата: 02.05.2023 14:13

Вилківська міська територіальна громада дбає про вразливі групи громадян! Завдяки проєкту «Спеціальна програма підтримки східної України (підконтрольні Уряду території) EU4ResilientRegions», який співфінансується Європейським Союзом та впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Вилківська міська рада отримала спеціальне обладнання – «Мобільний кейс», яке дозволить надавати адміністративні послуги віддалено для тих жителів, які не можуть відвідати ЦНАП.

Хто може скористатись цією послугою?

• особи, які досягли 80-річного віку і старше;

• особи, які мають першу групу інвалідності;

• особи, які не можуть пересуватися за станом здоровꞌя, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах громади.

Як скористатися послугою?

Крок 1 Субꞌєкт звернення або особа – заявник, що представляє інтереси субꞌєкта звернення звертається до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради. Це може бути родич, соціальний робітник, сусід.

Крок 2 Працівник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради надає консультацію та перевіряє, чи може людина отримати послугу віддалено і формує заяву на отримання послуги.

Крок 3  Працівник відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради виходить за місцем проживання клієнта із «Мобільним кейсом» та надає адміністративну послугу.

Якщо ви знаєте жителів нашої громади, яким потрібно отримати адміністративну послугу і вони належать до цих категорій, звертайтесь до відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради.

Графік роботи :

понеділок, вівторок, середа, п’ятниця – з 8:00 до 15:00