Соціальна послуга "Догляд вдома" - Товариство Червоного Хреста України

Дата: 23.05.2023 16:04

"Догляд вдома" - Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) підтримує одиноких людей похилого віку та осіб з інвалідністю,  у тому числі внутрішньо переміщених осіб які потребують сторонньої допомоги. Діяльність Товариства Червоного Хреста України реалізується в різних областях України завдяки фінансовій та технічній підтримці партнерів Товариства. Товариством Червоного Хреста України здійснюється працевлаштування соціальних працівників, для цього необхідно:

• виявити  одиноку людину похилого віку або особу з інвалідністю,  у тому числі внутрішньо переміщену особу або декілька осіб з даної категорії людей, які потребують сторонньої допомоги і мають бажання отримувати соціальні послуги від соціального працівника Товариства Червоного Хреста України ;

• подати документи для працевлаштування до Товариства Червоного Хреста України.

Які послуги будуть надаватися соціальним працівником Товариства Червоного Хреста України:

• допомога в дотриманні особистої гігієни;

• допомога в приготуванні їжі, заміні постільної білизни, прибиранні, провітрюванні, митті посуду, винесенні сміття;

• психосоціальна підтримка;

• закупівля та доставка продуктів харчування чи медикаментів, води, дров/ палива (від імені підопічного, тобто за власні кошти підопічного);

• інші послуги за потреби: розшук родини, підтримка у вирішенні соціальних питань, транспортування, ремонтні роботи, організація безпечного простору.

Контактний номер телефону представника Товариства Червоного Хреста України: +380967651382.