Дата: 03.06.2023 20:08

Сьогодні в м. Южне відбувся Відкритий Чемпіонат Одеської області з веслування на байдарках і каное "День Хіміка", в якому прийняли участь команди Одеси,  Южного,  Миколаїва,  Чорноморська,  Вилкове.
Вилківські весляри змагалися на дистанціях 200, 500 і 1000 м в байдарках-одиночках, байдарках-двійках і драгонботі.

Загальним заліком  наша команда з 6-х спортсменів везе до Вилкове  19  медалей, з них 9 золотих, 9 срібних і 1 бронзова!
МОЛЧАНОВ В'ЯЧЕСЛАВ став абсолютним чемпіоном у віковій групі "юнаки 2009-2010" в байдарці-одиночці на усіх трьох  дистанціях!
АВДЄЄВ Данило- срібний призер на дистанціях 200 м, 500 м і переможець на дистанції К-2 500 м!
ОВСЯННИКОВ Денис переміг в байдарці-одиночці на дистанції 1000 м, в байдарці-двійці на дистанції 500 м!
ЯКУШОНОК Дмитро став переможцем на дистанції 200 м, і переможець на дистанції К-2 500 м!
ПРЯНИЧНИКОВ Микола посів друге місце на дистанції 1000 м в категорії "юнаки 2008-2009" та переможець на дистанції К-2 500 м.
Наймолодший зі спортсменів ПРЯНИЧНИКОВ Ілля став бронзовим призером в байдарці-одиночці на дистанції 500 м в категорії "юнаки 2011-2012 рр.н."
Проливний дощ посеред дня не завадив спортивним досягненням!

А які емоції принесли змагання на драгонботах! Команда ВДЮСШ об'єдналася з командою Одеси і прийшла до фіналу другою!

Трохи втомлені, але дуже щасливі повертаємося до рідної школи! Дякуємо адміністрації за організацію виїзду на чемпіонат і тренерам за гарну підготовку!