Змагання Open cup shinkiokyshinkai karate СК "Ілля Муромець"!

Дата: 04.06.2023 18:26

3 червня 2023 року у селі Приморське Вилківської громади, на березі Чорного моря, відбулися змагання Open cup shinkiokyshinkai karate СК "Ілля Муромець"!

На цьому турнірі були присутні команди з таких міст: Одеса, Миколаїв, Ізмаїл, Болград, Арциз та ін. У турнірі брало участь 8 команд.

СК "Ілля Муромець" села Приморське - Миколаїв, посіли перше командне місце та здобули 11 золотих, 8 срібних та 4 бронзових медалів!!!

Організація заходу пройшла завдяки підтримці Вилківського міського голови Матвія ІВАНОВА, начальника відділу освіти, молоді та спорту Алли ЄВТЮХОВОЇ, депутата Вилківської міської ради Михайла ДЕМІДОВА, директора СК "Агропрогрес" Віталія СИМІЧЕНКА, директора школи села Приморське Наталі КОМАРОВОЇ, сімейного лікаря Лариси ТКАЧЕНКО, керівництва бази відпочинку "Villa Riva", яка прийняла наших спортсменів,  колективу ясла-садок "Колосок", які організували найсмачніше харчування для наших спортсменів, депутатського корпусу Вилківської міської ради, представників виконавчого комітету Вилківської міської ради та безумовно президента Кіокушинкай карате на Одещині Вадима ГРА.

Дякуємо також всім нашим гостям, батькам та тренерам, які привезли свої команди для участі у турнирі.

Усі спортсмени боролися гідно, демонструючи дух Кіокушинкай!  Бажаємо всім удачі та ще більше перемог в майбутньому.

До нових зустрічей на татамі!  Осу!