Роз’яснювальна робота серед власників баз відпочинку села Приморське Вилківської міської ради

Дата: 22.06.2023 16:51

Вчора, 21.06.2023 комісія у складі першого заступника міського голови Юлії МАРІНОВОЇ, начальнику відділу праці та соціального захисту населення Інни РУДЕНКО, головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, розвиту інфраструктури та комунальної власності Інни ІВАНОВОЇ, головного спеціаліста економічного розвитку та інвестицій Тетяни ЧЕРНОГОР, головного спеціаліста юридичного відділу Олени ЧОРНОЇ, директора КП «Приморське» Юрія СЕВАСТЬЯНОВА та представників ДСНС і національної поліції в Одеській області провела роз’яснювальну роботу серед власників баз відпочинку села Приморське Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області щодо ситуації з забрудненням акваторії морських портів Одеської області в наслідок на Каховській ГЕС.