ЯК ПІТРИМАТИ СЕБЕ, ЯКЩО Я ПЕРЕЖИВАЮ СТРЕС?

Дата: 15.06.2023 09:09

Ось деякі поради, які можуть допомогти вам впоратися зі стресом. Оберіть з них найбільш зручні для себе та намагайтеся дотримуватися їх якомога частіше.

Якщо не виходить виконати щось сьогодні, будьте терпимі до себе – спробуйте іншим разом.

• Залишайтеся в курсі достовірної інформації, однак навчіться відпочивати від постійного потоку новин.

• Добре харчуйтеся, достатньо спіть.

• Робіть фізичні вправи, ходіть на прогулянки чи танцюйте.

• Займайтеся тим, що приносить насолоду, або ж знаходьте важливе та цінне у кожному дні (наприклад, малюйте, співайте, читайте, робіть щось руками).

• Знаходьте принаймні п’ять хвилин на день, щоб поговорити про свої відчуття з близькою людиною.

• Поговоріть з керівником чи колегою про ваш стан і те, як ви почуваєтесь на роботі.

• Встановіть щоденний розпорядок дня та дотримуйтесь його.

• Уникайте вживання алкоголю, він спричиняє погіршення настрою, тривожність, проблеми зі сном та навіть агресію.

• Наприкінці кожного дня складайте короткий список (письмово чи подумки) речей, за які ви вдячні, або справ, які зробили: «Я допомогла своїм добрим ставленням тому, хто був пригнічений», «Я вдячний моїм друзям за підтримку».

• Слухайте музику чи радіо.