ІНФОРМАЦІЯ ПРО СКАСУВАННЯ ДОВІДКИ ПРО СКЛАД СІМ'Ї

Дата: 04.10.2023 08:54

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області інформує про скасування довідки про склад сім’ї .

Чинним законодавством не передбачено отримання такої довідки, а також не визначено орган, який видає таку довідку. Крім того, форма довідки про склад сім'ї втратила чинність згідно з наказом Міністерства соціальної політики України від 17 липня 2019 року № 1106.

У зв’язку з цим відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області не видає довідок про склад сім'ї.

Також інформуємо, що у відділі, можна отримати витяг  про зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб.  Для отримання витягу необхідно мати документи:

• паспорти усіх зареєстрованих у будинку осіб;

• документ про присвоєння ідентифікаційного номера;

• свідоцтво про народження (дітей до 14 років);

• правовстановлюючі документи на житло (якщо є)

• будинкова книга ( при наявності).

А родинні відносини між зареєстрованими особами посвідчуються свідоцтвами про народження, шлюб. У випадку, якщо родинні відносини підтвердити свідоцтвами неможливо, то факт родинних відносин підтверджується судом.