ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ВИЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!!!

Дата: 10.10.2023 14:46

Рішенням Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області 29 вересня 2023 року № 2176 внесено доповнення у додаток до рішення XXXVIII  сесії VIII скликання Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 27.07.2023 № 2110 « Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг, які надаються через  відділ «Центр  надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області» (у новій редакції), а саме доповнено перелік адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Сектор в Одеській області Державного агентства водних ресурсів наступними адміністративними послугами:

- видача дозволу на спеціальне водокористування;

- анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

Підставою для отримання послуг є:

1 Звернення водокористувача

2 Визнання водного об’єкта таким, що має особливе державне значення, наукову, культурну чи лікувальну цінність.

Додаткову консультацію можна отримати за телефонними номерами: