Урочисте відкриття четвертого Олімпійського уроку – 2023!

Дата: 23.10.2023 15:07

Сьогодні, 23 жовтня 2023 року, в Вилківській ДЮСШ відбулось урочисте відкриття четвертого Олімпійського уроку – 2023!

До цього дійства завітали:

дворазовий олімпійський чемпіон ЧЕБАН Юрій,

дворазовий параолімпійський чемпіон з пара каное ЄМЕЛЬЯНОВ Сергій;

володар міжнародного статусу найсильнішого атлета у світі, чемпіон світу з Workout ОЛІЙНИК Вадим;

багаторазовий чемпіон України, фіналіст Кубку Світу і Чемпіонату Європи, засновник Музею ВДЮСШ – ГОЛУБОВ Олександр, який зараз захищає нашу країну в лавах ЗСУ, як і велика кількість наших випускників-спортсменів.

Велика вдячність та шана захисникам та захисницям України за те, що завдяки їм ми можемо проводити такі заходи!

Міський голова Матвій ІВАНОВ разом з організатором заходу Олександром ГОЛУБОВИМ, керівником прес-служби Відділення Національного олімпійського комітету України в Одеській області ЄФИМОВИМ Владиславом, привітали всіх присутніх та відзначили 5 найкращих спортсменів ВДЮСШ грамотами і пам’ятними подарунками.

Вадим ОЛЕЙНИК виступив з показовим виступом на турніку, де показав, як люди, які займаються Workout ходять у повітрі, а потім провів сумісне тренування з вихованцями ВДЮСШ на стадіоні.

Вітаємо всіх причетних до цієї події та сподіваємось що ця зустріч надихне наших маленьких спортсменів на великі перемоги в майбутньому!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!