ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА ВИЛКОВЕ!!!

Дата: 24.10.2023 11:47

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Вилківської міської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт відключення електроенергії відбудеться 27.10.2023 року з 08:00 до 16:00 год. у м. Вилкове по вул. . 28-го Червня, вул. Айвова, вул. Білгородський Канал, вул. Богдана Хмельницького, вул. Вилківська, вул. Виноградна, вул. Михайла Грушевського, вул. Гризодубової, вул. Грушева, вул. Зелена, вул. Івана Франка, вул. Івана Кожедуба, вул. Ярослава Мудрого, вул. Лесі Українки, вул. Лиманська, вул. Масленнікова, вул. Січова, вул. Покровська, вул. Квіткова, вул. Моряків-десантників, вул. Нахімова, вул. Нікольська, вул. Сергія Корольова, вул. Вишнева, вул. Перемоги, вул. Пірогова, вул. Піщана, вул. Покровська, вул. Портова, вул. Придунайська, вул. Прикордонна, вул. Приморська, вул. Лозова, вул. Ростислава Орловського, вул. Рибацька, вул. Рибачий Канал, вул. Різдвяна, вул. Сонячна, вул. Федора Строганова, вул. Татарбунарського Повстання, вул. Маріуса Бунеску, вул. Затишна, вул. Українських прикордонників, вул. Леоніда Каденюка, вул. Шевченка, вул. Шкільна, пров. Захисників України, пров. Піщаний, пров. Приморський, пров. Татарбунарського Повстання, пров. Затишний.