Якщо є порушення сну, після сильного стресу

Дата: 02.11.2023 16:55

У людей, які пережили сильний стрес, часто виникають проблеми зі сном. Важливо звернутися до лікаря й виключити зовнішні та соматичні причини безсоння. Необхідно дотримуватися гігієни сну, уникати напої-стимулятори перед сном, нікотин та алкоголь, безперервний перегляд новин у ліжку.

Якщо поради стосовно гігієни сну, техніки релаксації та навички управління стресом не допомагають, варто звернутись до лікаря. Лікар може призначити медикаменти в малих дозах на нетривалий проміжок часу. Ліки не призначають для лікування безсоння, викликаного важкою втратою. Варто звернутися до психотерапевта.