ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА ВИЛКОВЕ !!!

Дата: 09.11.2023 12:27

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Вилківської міської територіальної громади.

У зв’язку з виконанням цих робіт відключення електроенергії відбудеться 13.11.2023 року в м. Вилкове:

• з 08:00 до 20:00 год.  по вул. Айвова, вул. Івана Кожедуба, вул. Нікольська, вул. Пірогова, вул. Рибацька, вул. Федора Строганова;
  • з 08:00 до 17:00 год.  по вул. Богдана Хмельницького, вул. Михайла Грушевського, вул. Лесі Українки, вул. Татарбунарського Повстання, вул. Шкільна;
  • з 10:00 до 17:00 год.  по вул. 28-го Червня, вул. Айвова, вул. Березнева, вул. Бессарабська, вул. Білгородський канал, вул. Богдана Хмельницького, вул. Вилківська, вул. Виноградна, вул. Вишнева, вул. Михайла Грушевського, вул. Гризодубової, вул. Грушева, вул. Запорізька, вул. Захисників України, вул. Зелена, вул. Івана Кожедуба, вул. Івана Франка, вул. Ігоря Сікорського, вул. Калинова, вул. Квіткова, вул. Конституції, вул. Леоніда Каденюка, вул. Лесі Українки, вул. Лиманська, вул. Лісна, вул. В. Масленікова, вул. Покровська, вул. Миру, вул. Мистецька, вул. Моряків-десантників, вул. Нікольська, вул. Перемоги, вул. Петра Сагайдачного, вул. Пірогова, вул. Піщана, вул. Покровська, вул. Придунайська, вул. Прикордонна, вул. Приморська, вул. Лозова, вул. Рибацька, вул. Рибачий Канал, вул. Різдвяна, вул. Ростислава Орловського, вул. Свободи, вул. Свято-Миколаївська, вул. Сергія Корольова, вул. Січова, вул. Солов`їна, вул. Сонячна, вул. Татарбунарського Повстання, вул. Затишна, вул. Українських прикордонників, вул. Української Армії, вул. Федора Строганова , вул. Шевченка, вул. Шкільна, вул. Ярослава Мудрого, пров. Захисників України, пров. Маріуса Бунеску,  пров. Піщаний, пров. Придунайський, пров. Приморський, пров. Солов`їний, пров. Сонячний, пров. Татарбунарського Повстання, пров. Затишний.