Інформація щодо процедур закупівель на виконання п. 41 Постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р.

Дата: 01.12.2023 14:18
Кількість переглядів: 139

 

  1. Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС - Роботи по об‘єкту: «Заходи з охорони приміщень бюджетних установ та заходи із захисту цих приміщень (встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей, системи централізованого пожежного спостерігання в будівлі опорного закладу освіти «Вилківський заклад загальної середньої освіти №1» Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Вилкове, вулиця Різдвяна, будинок 62). Вид будівництва – Капітальний ремонт. Згідно ДК 021:2015 - 45310000-3 – Електромонтажні роботи.
  2. Ціна договору: 1410121,35 грн. (один мільйон чотириста десять тисяч сто двадцять одна гривня 35 копійок) без ПДВ
  3. Вид закупівлі: Закупівля без використання електронної системи.
  1. Обґрунтування закупівлі - Про прийняття рішень про закупівлю відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі- Закон), Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 (далі- Особливості), за предметом, Роботи по об‘єкту: «Заходи з охорони приміщень бюджетних установ та заходи із захисту цих приміщень (встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей, системи централізованого пожежного спостерігання в будівлі опорного закладу освіти «Вилківський заклад загальної середньої освіти №1» Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Вилкове, вулиця Різдвяна, будинок 62). Вид будівництва – Капітальний ремонт. Згідно ДК 021:2015 - 45310000-3 – Електромонтажні роботи.

 

Відповідно до п. 14 Особливостей Закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону.

Таким чином, для забезпечення наявної потреби Відділу освіти, молоді та спорту Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, є необхідність внесення змін до Річного плану закупівель на 2023 рік, які були складені відповідно до бюджетних призначень за кошторисом.

На виконання вимог статті 4 Закону  наявний обов'язок оприлюднити Зміни до Річного плану закупівель на 2023 рік в Електронній системі протягом п’яти робочих днів з дня їх затвердження.

Таким чином, з метою організації закупівлі за предметом, Роботи по об‘єкту: «Заходи з охорони приміщень бюджетних установ та заходи із захисту цих приміщень (встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу і управління евакуацією людей, системи централізованого пожежного спостерігання в будівлі опорного закладу освіти «Вилківський заклад загальної середньої освіти №1» Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, місто Вилкове, вулиця Різдвяна, будинок 62). Вид будівництва – Капітальний ремонт. Згідно ДК 021:2015 - 45310000-3 – Електромонтажні роботи з урахуванням очікуваної вартості предмета закупівлі, уповноважена особа

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь