Протидія торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим в Одеській області

Дата: 04.12.2023 16:34

30 листопада – 01 грудня  2023 року, у межах реалізації спільного проекту з Міжнародною Організацією з Міграції IOM Ukraine Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» провів дводенний тренінг із підвищення кваліфікації для посадових осіб, відповідальних за процедури встановлення статусу осіб, які постраждали від торгівлі людьми в Одеській області, на тему «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим в Одеській області».

У ході тренінгу було розглянуто причини торгівлі людьми, основні принципи та компоненти, а також повноваження суб'єктів Національного Механізму Взаємодії. Особливий акцент був зроблений на питаннях виявлення та ідентифікації осіб, зокрема дітей, які постраждали від торгівлі людьми. Отримані практичні навички ідентифікації та методичні рекомендації щодо використання критеріїв та індикаторів для виявлення осіб, включаючи дітей, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб. Розглянуто процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Громадський рух «ВІРА, НАДІЯ, ЛЮБОВ» https://www.facebook.com/odvnl