Про режим роботи банківської системи України та Казначейства в період завершення бюджетного 2023 року та на початку 2024 року

Дата: 18.12.2023 12:09

Південне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП, відповідно до листа Державної казначейської служби України від 12.12.2023 № 11-06-06/23778 (вх, ДПС від 13.12.2023 № 123251/5), інформує платників податків про режим роботи банківської системи України та Казначейства в період завершення бюджетного 2023 року та на початку 2024 року.

Останнім днем роботи органів Казначейства з клієнтами визначено 27 грудня 2023 року, тому електронні реєстри на повернення платникам помилково та надміру сплачених коштів на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ (далі - СЕА ПДВ), електронні висновки та/або електронні повідомлення на повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов'язань, пені та надміру утриманих (сплачених) сум ПДФО необхідно надати до 17-00 год 27 грудня 2023 року.

Також повідомляємо, що останнім банківським днем для зарахування платежів на рахунки, відкриті в Казначействі, буде 29 грудня 2023 року.

У період з 30 грудня 2023 року по 01 січня 2024 року включно міжбанківські платіжні операції через Систему електронних платежів Національного банку України (далі — СЕП НБУ) від Казначейства та/або на адресу Казначейства не здійснюватимуться (учасники СЕП НБУ не зможуть здійснювати платежі на адресу Казначейства, а Казначейство — на адресу учасників СЕП НБУ), сервіс інтеграції Казначейства з ДПС в частині обміну інформацією по єдиному рахунку, рахунках, відкритих в СЕА ПДВ та в системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового з 30 грудня 2023 року по 01 січня 2024 року буде відключений.

Починаючи з 02 січня 2024 року Казначейство в СЕП НБУ працюватиме у звичайному режимі.

У зв'язку з цим, взаємодія органів Державної казначейської служби України та органів Державної податкової служби України в процесі виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та іншими надходженнями, буде відбуватися без особливостей.