ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ВИЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!
Дата: 02.02.2024 09:09
Кількість переглядів: 85
УВАГА!!!
Згідно спільного Наказу оперативного угруповання військ «Дунай» та Одеської обласної державної (військової) адміністрації від 29 січня 2024 року «Про запровадження на території Одеської області комендантської години»:
-запроваджується на території Одеської області комендантська година з 00 годин 00 хвилин до 05 годин 00 хвилин;
-під час комендантської години на території Одеської області забороняється: рух транспортних засобів (крім транспортних засобів спеціалізованого призначення), перебування на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток.
Наказ набрав чинності з 00:00 годин 31 січня 2024 року.