Гаряча лінія Дунайського басейнового відділу ВП СОТ та ВТ ДУ "Одеський ОЦКПХ МОЗ"

Дата: 14.02.2024 13:47

З 12.02.2024 року почала свою роботу гаряча лінія Дунайського басейнового відділу ВП СОТ та ВТ ДУ "Одеський ОЦКПХ МОЗ" для надання консультацій для населення з питань кору.

Гаряча лінія створена з метою надання інформаційно-довідкових послуг та реагування на можливі ускладнення епідеміологічної ситуації з кору на території Ізмаїльського району.

Контактні номери:

-м.Ізмаїл, Саф'янівська, Суворівська ОТГ: в.о. завідувача ДБВ ВП СОТ та на ВТ Мартинова Євдокія Маринівна, т.0961667810

-Кілійська та Вилківська ОТГ: лікар-епідеміолог Єфімова Валентина Костянтинівна, т.0965877433

-Ренійська ОТГ: лікар-епідеміолог Кулієвич Оксана Омелянівна, т.0985119432

Відповіді на найбільш поширені питання будуть доступні з понеділка по п'ятницю з 09:00 по 16:00. Жоден дзвінок і звернення не залишиться без уваги.