Дата: 04.03.2024 13:54

У рамках Президентської програми «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» 01.03.2024р. на базі Вилківського закладу загальної середньої освіти N°2 відбувся ІІ (територіальний) етап змагань з баскетболу (юнаки) серед учнів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради. У змаганнях взяли участь команди Вилківського ЗЗСО N°2 та Мирнівського ЗЗСО.

На змаганнях були присутні начальник відділу освіти Вилкіської міської ради Алла ЄВТЮХОВА, амбасадор ( головний суддя) змагань - Іван УРСУЛ, члени суддівської колегії.

За результатами змагань переможцями з баскетболу серед юнаків стали:

1 місце - Вилківський ЗЗСО N°2

2 місце - Мирнівський ЗЗСО

Пишаємося спортсменами Вилківської громади та бажаємо успіхів і перемог на районних змаганнях!