Вітаємо переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Дата: 05.03.2024 14:03

Ось і завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що проходив протягом січня-березня 2024 року на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти.

Основними завданнями Конкурсу-захисту стали виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, виховання в учнів самостійності, наполегливості, вміння обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції.

За результатами II (обласного) етапу 2 юних науковця закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради успішно здолали випробування Конкурсу-захисту та посіли призові місця:

Логвінов Олександр, учень 9 класу Приморського ЗЗСО  I місце в секції «Екологія». Керівник – Іванова Віра Миколаївна, вчитель біології та хімії Приморського ЗЗСО;

Завадська Олена, учениця 9 класу Вилківського ЗЗСО №2  II місце в секції «Біологія людини». Керівник – Зеленченко Євгенія Микитівна, вчитель біології Вилківського ЗЗСО №2.

Нам дуже приємно вітати сьогодні кращих учнів закладів загальної середньої освіти Вилківської міської ради, які паралельно зі шкільним навчанням займаються наукою та прославляють нашу громаду на теренах Одеської області.

Відділ освіти Вилківської міської ради щиро вітає талановитих учнів з перемогою. Бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх інтелектуальних та творчих здібностей, вдалої реалізації своїх ідей!

Висловлюємо вдячність педагогам за підготовку та гідні виступи їх учнів у Конкурсі-захисті МАН.