Національний конкурс "Благодійна Україна"

Дата: 17.04.2024 16:47
Кількість переглядів: 60

Фото без опису            

 

                 Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» (до 2012 року – конкурс «Благодійник року») – це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних та волонтерських ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком кращих доброчинців: благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром».
             До Наглядової ради конкурсу входять громадські діячі, депутати Верховної ради України, представники культури, освіти, бізнесу, волонтери та ЗМІ. Головою Наглядової ради Конкурсу є Анжеліка Рудницька (співачка, мисткиня, волонтерка і громадська діячка). Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».
             При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення Конкурс підтримують Міністерства України, обласні та районні державні адміністрації, обласні ради: участь в якості інформаційного партнера та участь у церемонії нагородження та вручення відзнак в національному та регіональному етапах конкурсу.
             У листопаді 2023 року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України». У конкурсі можуть брати участь юридичні та фізичні особи: бізнесові структури, благодійні та громадські фонди та організації, волонтери, громадські діячі та благодійники (бізнес та приватні особі), які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2023 року (УЧАСТЬ У КОНКУРСІ БЕЗКОШТОВНА).
             Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі волонтери/благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій, які можуть виступати в якості заявників), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.
             ТЕРМІНИ: Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» – 30 квітня 2024 року (включно).
             Уся інформація є на сайті: https://blagoukraine.org/.
            Лінк на оголошення про конкурс: https://blagoukraine.org/news/blago_konkyrs_2023-1980.html

            Цього року, окрім національного конкурсу, проходять 8 його регіональних етапів. В Одеській області оголошено регіональний конкурс «Благодійна Одещина-2023». Регіональним партнером Асоціації благодійників України в Одеській області виступає Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ». Асоціація благодійників України спільно з Благодійним фонд «Карітас Одеса УГКЦ» прагнуть через проведення цього конкурсу вшанувати кращих в області благодійників, меценатів і волонтерів, їхні організації, колективи установ та організацій, які працювали на захисті нашої країни у 2023 році. Усі подані заявки на Національний конкурс «Благодійна Україна-2023» із Одеської області будуть розглянуті на регіональному рівні. Національна експертна рада конкурсу окремо визначить переможців в Одеській області. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійна Одещина-2023» у м. Одеса (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2023» у м. Києві.

              Додаткову інформацію про національний конкурс при потребі можна отримати на його офіційному сайті https://blagoukraine.org/ або в Оргкомітеті конкурсу.
             Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs@blagoukraine.org
            Фейсбук– сторінка конкурсу «Благодійна Україна» – https://www.facebook.com/BlagodijnaUkraina

             Додаткову інформацію про регіональний конкурс можна отримати: Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ».: https://www.caritas.od.ua/, https://www.facebook.com/CaritasOdesa/.
            Координатор регіонального комітету – о. Василь Колодчин (+38 (050) 510 59 03, caritasodessa@ukr.net).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь