Чудова новина надійшла до Вилківської громади!

Дата: 16.04.2024 11:07

14 квітня 2024 року в місті Львів відбувся Чемпіонат України 2024 з черлідингу, у якому взяли участь понад 1000 спортсменів з різних регіонів України. Команда «Daemonds» з села Приморське Вилківської громади Ізмаїльського району Одеської області зайняла ІІ місце в такому престижному та серйозному змаганні!

З великою радістю вітаємо дівчат команди «Daemonds»: Тарасову Ксенію Тарасову Ганну Волкову Марину Константинову Римму Руських Олександру.

Бажаємо бути на висоті своїх можливостей, своїх талантів і майстерності! Бажаємо нових яскравих досягнень і успіхів, нехай всі вершини підкорюються легко, а ентузіазм і вдача будуть з вами назавжди! Нехай ця перемога буде мотивацією для участі в нових конкурсах і змаганнях!

Дякуємо тренеру команди Гусак Ользі Олександрівні за велику роботу і підтримку наших спортсменів, за виховання любові до спорту і блискучі результати!