БЛАГОУСТРІЙ ВИЛКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 02.05.2024 16:00

Впродовж квітня місяця у Вилківській громаді проводились заходи щодо благоустрою населених пунктів.

До роботи долучились працівники виконавчого комітету, активна молодь закладів освіти,  підприємства, установи та організації різних форм власності й мешканці громади

Під час проведення заходів було виконано прибирання місць загального користування, прилеглих до прибудинкових територій, упорядкування клумб, фарбування елементів декоративних огорож і парканів, очистка узбічь доріг.

Від імені міського голови Матвія ІВАНОВА висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до організації  благоустрою нашої  громади, всім, хто доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля, озеленення територій.

Просимо жителів  та гостей  Вилківської громади  дотримуватись чистоти і охайності! Турбота про порядок  – справа кожного мешканця. Навіть в умовах воєнного стану  не потрібно забувати, що ми повинні дбати про наш спільний дім.

Дякуємо тим жителям, які долучилися до весняної толоки  та зробили свій внесок у чистоту нашої громади!

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю у збереженні  краси  мальовничого краю!