Ощадбанк запускає ветеранську кредитну програму для мікро-, малого та середнього бізнесу «Бізнес 4.5.0»

Дата: 03.05.2024 14:39

Ощадбанк першим серед усіх українських банків запускає ветеранську кредитну програму для мікро-, малого та середнього бізнесу «Бізнес 4.5.0».

Скористатись нею може ветеран або ветеранка (учасники бойових дій), родина ветерана (дружина/чоловік, діти, батьки), а також підприємство, в якому більше 30% персоналу – ветерани/учасники бойових дій.

Пільгове кредитування власної справи або діючого ветеранського бізнесу передбачено на таких умовах:

• сума – до 5 млн грн;
  • строк – до 60 місяців;
  • цільове використання – придбання основних засобів, ремонт приміщень, поповнення оборотного капіталу;
  • пільгова ставка за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»: на інвестиційні потреби – 5-9%, на оборотний капітал – 13% або 4-8% (у рамках програми WNISEF).

Особливо цікавою є пропозиція стати учасником франчайзингового бізнесу. До неї можуть долучитися навіть ветерани/ветеранки без досвіду підприємництва.

Програма надасть індивідуальний супровід на всіх етапах розвитку бізнесу, безкоштовні консультації з персональним менеджером та навчальні програми та семінари.