ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ПРИМОРСЬКЕ!!!!

Дата: 13.05.2024 10:14

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Вилківської громади.

У зв'язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  14.05.2024 року з 08:00 до 17:00 год. в с. Приморське по вул. 24-го Серпня, вул. 28-го Червня, вул. Райдужна, вул. Бесарабська, вул. Бочковича, вул. Дружна, вул. Курортна, вул. Покровська, вул. Миру, вул. Молодіжна, вул. Морська, вул. Набережна, вул. Травнева, вул. Південна, вул. Піщана, вул. Прикордонна, вул. Соборна, вул. Стенцівська, вул. Татарбунарського Повстання, вул. Центральна, вул. Вишнева, вул. Чорноморська, вул. Шкільна, пров. Південний, пров. Центральний, Рекреаційна зона.