Сьогодні Українці відзначають День вишиванки!

Дата: 16.05.2024 13:43

У невичерпній спадщині духовної культури українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. Вона – безцінний скарб українського народу, що має продовження в сучасному світі. Через віки тягнуться зв‘язки орнаментальних схем вишивки, які постійно видозмінювались та збагачувались. У ній – зашифровані сакральні символи, які зберігають історію нашого народу його ідентичність. Сьогодні, в умовах війни, це значення українського строю і вишивки додає сил усім нам в часи боротьби з ворогом.

День вишиванки - це особливий день, коли ми святкуємо нашу національну культуру, традиції та єднання. Це чудова нагода одягнути свою улюблену вишиванку, показати свою гордість за свою країну та приєднатися до української спільноти по всьому світу.

Колектив Ізмаїльського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області щиро вітає всіх з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Нехай День вишиванки нагадує нам про наші коріння та принесе Перемогу, мир і радість українському народу!