Навчання «кроки для спеціалістів» в рамках програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 21.05.2024 09:39

В рамках програми «U-LEAD з Європою», учасники  навчання «кроки для спеціалістів», що організовані для працівників соціальної сфери з усіх громад України, відвідали різні громади Полтавщини та побачили: як в умовах війни надаються соціальні послуги для різних категорій населення.

В рамках цього навчання учасники відвідали 4 громади Полтавщини (Полтавську, Щербанівську, Опішнянську, Шишацьку та Білоцерківську громади), які поділилися своїм досвідом.

Учасники ознайомилися із декількома успішними практиками громад:

- робота мобільної соціальної служби;

- соціальне та інва- таксі;

- робота міждисциплінарних команд із залученням представників освіти й медицини;

- міжмуніципальне співробітництво у наданні соціальних послуг;

- клієнтоорієнтований підхід в організації надання соціальних послуг.