Стартує всеукраїнська премія «Кадровик року 2024»

Дата: 30.05.2024 16:38

Запрошуємо стати учасником Всеукраїнської премії «Кадровик року 2024» Ви зможете не лише довести свою професійність, а й отримати грошову винагороду 30 000 грн.

Організаторами та партнерами проєкту є Держпраці, Вища Школа Кадровика, електронний журнал «Кадровик-01», система «Експертус Кадри», та Профспілка працівників держустанов України.

Змагання проходитиме у три етапи:

І — Рейтинг кадровиків України

ІІ — Питання із зірочкою

ІІІ — Есе

Оцінювати учасників буде фахове журі, до складу якого увійдуть:

Ігор Дегнера, голова Державної служби з питань праці

Ірина Житкова, шеф-редактор Експертус Кадри

Олена Коновалова, заступник директора департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці

Володимир Гончарук, директор департаменту з питань праці Державної служби України з питань праці

Участь у проєктібезплатна. Ви можете долучитися онлайн в один клік.

Есе та відповіді слід підготувати до 1 жовтня. Позицію кадровиків у рейтингу журі враховуватиме також станом на 1 жовтня, тож варто періодично оновлювати свої результати.

За результатами усіх трьох етапів буде оголошено переможців. Ми маємо аж три призових місцякожен отримає свою винагороду):

• «Кадровик року» — 30 000 грн;

• «Віцекадровик року» — 15 000 грн;

• «Вибір редакції» — 10 000 грн.

Більше інформації про конкурс за посиланням: https://super.prokadry.com.ua/