Інформація про видачу висновку з оцінки впливу на довкілля

Дата: 11.06.2024 11:14

Виконавчий комітет Вилківської міської ради на виконання вимог статті 4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», з метою своєчасного, адекватного та ефективного інформування громадськості інформує про видачу Департаментом екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації висновку  з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ПП «КАЗАНТІП» щодо ведення підприємницької діяльності шляхом створення глемпінгу на території Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 05.06.2024 № 05-08/7711/1. Вказаним висновком з оцінки впливу на довкілля визначено допустимість провадження планованої діяльності ПП «КАЗАНТІП» та визначено екологічні умови її провадження.