З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!

Дата: 15.07.2024 07:58

Шановні мешканці Вилківської громади!

Вітаю вас із Днем Державності України!

День Української Державності – це можливість для кожного з нас згадати історію своєї країни. Цього дня ми відзначаємо тисячолітню історію українського державотворення та вшановуємо всіх, хто боровся за незалежність нашої країни.

Українська державність має глибоке коріння, що сягає часів Київської Русі. Крізь століття наш народ зберіг прагнення до свободи та незалежності держави.

Сьогодні ми продовжуємо боротьбу за суверенітет і територіальну цілісність України. Наша сила - в єдності та любові до Батьківщини.

Бажаю всім миру, злагоди та віри в краще майбутнє нашої держави. Разом ми збудуємо сильну, демократичну і процвітаючу Україну!

Слава Україні! Героям Слава!

Матвій ІВАНОВ