ЩО ВАРТО ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС СПІВПРАЦІ З ВЕТЕРАНОМ/ВЕТЕРАНКОЮ

Дата: 18.12.2024 14:18
Кількість переглядів: 19

Фото без опису

Пережитий досвід участі в бойових діях змінює людину. Іноді це відбивається на фізичному та ментальному здоров’ї. Окрім інвалідності чи інших видимих ушкоджень учасники війни можуть стикатися з певними наслідками, серед яких підвищена тривожність, проблеми зі сном, апатія, сімейні конфлікти. Більшість із них протягом кількох місяців цивільного життя самостійно подолають ці проблеми.

Під час співбесіди спілкування з ветеранами не має відрізнятися від розмови з іншими кандидатами. Іноді компанія може й не знати, що серед її працівників є ветеран, тому запитати людину про це під час співбесіди можна.

На початку реінтеграції хорошим варіантом буде призначення ментора. Ідеально, якщо це буде людина, яка також має бойовий досвід. Не зайвим буде попереднє навчання для поновлення навичок, навіть якщо людина вже займала цю позицію.

Бажано надати гнучкий графік у перші три місяці після повернення до роботи. Це допоможе працівнику, який має бойовий досвід, бути продуктивнішим, враховуючи проблеми зі сном та концентрацією.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь