Інформація про проведення рейдів Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю

Дата: 07.02.2019 09:02
Кількість переглядів: 870

      Фото без опису     

           Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю 30.01.2019 року здійснено рейдове обстеження суб’єктів господарської діяльності на території м. Вилкове з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної  роботи з роботодавцями за місцем здійснення господарської діяльності, виявлення фактів тіньової зайнятості працюючих осіб на території м. Вилкове, попередження роботодавців про відповідальність за порушення законодавства про працю.
           Робочою групою була здійснена перевірка 42 суб’єктів господарської діяльності на території  міста Вилкове.
           Під час рейду Робочою групою виявлені факти здійснення фізичними особами господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання( 3 особи), а також, факти виконання особами трудових функцій без оформлення трудових відносин з роботодавцями відповідно до вимог діючого трудового законодавства( 4 особи).
           Члени Робочої групи провели роз’яснювальну роботу з особами, які здійснюють господарську діяльність без державної реєстрації як суб’єкта господарювання,  стосовно необхідності провадження господарської діяльності відповідно до вимог діючого законодавства. 
            Фізичні особи попереджені, що в разі невиконання рекомендацій Робочої групи, виконавчий комітет Вилківської міської ради буде змушений звернутися до Головного управління ДФС в Одеській області про порушення фізичними особами вимог діючого законодавства  та  притягнення винних осіб до відповідальності  за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання. 
             Роботодавці попереджені, що в разі невиконання рекомендацій Робочої групи стосовно оформлення трудових відносин з найманими працівниками відповідно до вимог діючого трудового законодавства, виконавчий комітет Вилківської міської ради буде змушений звернутися до Головного управління Держпраці для ініціювання проведення позапланового інспекційного відвідування роботодавців.
            Суб’єкти господарської діяльності, які використовують найману працю, попереджені про відповідальність за порушення законодавства про працю. З метою зменшення  неофіційної  та  тіньової  зайнятості  населення,
прихованого використання робочої сили, легалізації трудових відносин з найманими працівниками, Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю буде проводити постійну систематичну  роботу в цьому напрямку.  

Начальник відділу праці
та соціального захисту населення                                                       Ю.М. Галкіна
 

 

Наступна стаття: Якими будуть штрафи за порушення трудового законодавства у 2019 році? – повідомлення від Держпраці« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь