04 Жовтня, 2018 р., 18:43
Сьогодні, 4го жовтня, голова Вилківської міської ради привітав керівників закладів освіти нашої громади. Було висловлено багато теплих слів та побажання творчої наснаги в роботі.
03 Жовтня, 2018 р., 20:18
1 жовтня наша громада відзначала Міжнародний день людей похилого віку. У Вилківському Будинку культури зібралося багато творчих колективів нашої громади,почесних гостей та заслужених представників, щоб привітати зі святом.
24 Вересня, 2018 р., 19:18
22 вересня 2018 р. футбольна команда м. Вилкове приймала участь у спортивних змаганнях з футболу приурочених до дня громади с.Червоний Яр Кілійського району. У змаганнях приймали участь команди м. Кілія, с Фурмановка, с.Червоний Яр та Вилкове. За підсумками змагань наша команда зайняла друге місце поступившись у фінальній грі команді з м.Кілія серії післяматчевих пенальті. Гравець  Вилківської футбольної команди Іванов Руслан був визнаний кращим півзахисником турніру.
14 Вересня, 2018 р., 17:55
27 вересня о 15:00 у сесійній залі Вилківської міської ради відбудеться перше розширене засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Вилківської ОТГ. У заході візьме участь Віктор Бондарук, радник з питань регіонального розвитку Одеського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України. У контексті розробки Стратегії розвитку Вилківської громади найбільш важливим є перший, аналітично-діагностичний етап, коли громада проводить соціально-економічний аналіз та опитування мешканців і підприємців. На засіданні робочої групи будуть опрацьовані пріоритетні напрямки розвитку громади, що базуються на результатах аналізу та опитування.
14 Вересня, 2018 р., 15:25
15 вересня 2018 року за підтримкою Європейського Союзу та інших міжнародних організацій проводиться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day), яка кожен рік у 3-ті вихідні вересня проводиться по всьому світу з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.
07 Вересня, 2018 р., 17:29
З 10 вересня по 10 жовтня 2018 року на території Вилківської ОТГ буде проходити місячник легалізації трудових відносин. Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету Вилківського міської ради заплановані ряд заходів, а саме:
04 Вересня, 2018 р., 20:17
31 серпня завершилася благодійна акція «Готуємо дітей до школи», яка проводилася відділом праці та соціального захисту населення  виконавчого комітету Вилківської міської ради.
04 Вересня, 2018 р., 18:31
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 509 «Про внесення змін до Плану використання радіочастотного ресурсу України» з 01 вересня 2018 року на території Одеської області припиняється використання аналогової технології телевізійного мовлення.  У зв’язку з цим з метою надання консультаційної допомоги населенню області з 03 по 07 вересня 2018 року буде організовано роботу телефонної «гарячої лінії». Номер телефону «гарячої лінії» – (048)-718-9-434, час роботи: з 10.00 до 12.00.