Одинокі пенсіонери, старші за 80 років, які потребують постійного стороннього догляду, мають право на щомісячну допомогу

29 липня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 663, якою внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд. Внесеними змінами запроваджено новий вид допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку.

13:54 17.09.2020

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЮ

На поширені питання щодо організації професійного навчанняі безробітних відповідає Тетяна Козюкова - заступник начальника відділу організації профнавчання Одеського обласного центру зайнятості.

15:23 16.09.2020

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

19 вересня 2020 року Україна разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття.

14:46 10.09.2020

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України у Вилківській міській раді

З нагоди Дня Державного Прапора України, під звуки Державного Гімну України, відбулось урочисте підняття Державного Прапору України на флагштоці перед будівлею Вилківської міської ради

18:00 23.08.2020

Благоустрій міста

Завершено роботи по асфальтуванню частини тротуару по вул. Чкалова перед  КЗ «Вилківська дитяча музична школа» Вилківської міської ради.

16:11 07.08.2020

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – ГЛОБАЛЬНА ПРОБЛЕМА

Під таким гаслом наприкінці липня пройшла  інформаційна кампанія для відвідувачів Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості з нагоди Всесвітнього Дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 30 липня.

14:29 06.08.2020

ВДЯЧНІСТЬ НАДИХАЄ!

Тетяна Григорівна Домашова – особа передпенсійного віку, мешкає у селі Мирному Кілійського району. Колись працювала в СВК «Дружба». А останнім часом здійснювала підприємницьку діяльність у сфері роздрібної торгівлі. Після закриття власної справи у зв’язку з нерентабельністю звернулася до Кілійської районної філії Одеського обласного центру зайнятості у місті Вилковому з питання сприяння у пошуку роботи. Підходящої роботи за місцем проживання на час звернення не було, тому вона отримала статус безробітної.

14:28 06.08.2020

КІЛІЙСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ОДЕСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Протягом січня-липня 2020 року у Кілійській районній філії Одеського обласного центру  зайнятості послуги з питань сприяння у працевлаштуванні отримали майже 2000 осіб. За направленням служби зайнятості були працевлаштовані 884 особи. Кожен другий з тих, хто шукав роботу, був працевлаштований до набуття статусу безробітного -  одразу після  звернення до фахівців служби зайнятості.

14:25 06.08.2020