Відділ "Центр Надання Адміністративних Послуг" виконавчого комітету Вилківської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

28 Вересня, 2020 р., 08:07
            Головна мета та найвищий результат впровадження новацій Пенсійного фонду – це кращий рівень обслуговування громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи.
31 Серпня, 2020 р., 13:51
            У зв’язку з тим, що 25 серпня Верховна Рада ухвалила зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” щодо підвищення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень (зростання на 277 гривень), Пенсійний фонд України перерахував пенсії окремих категорій громадян. Зокрема, перерахунку підлягає мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років – для чоловіків.